Letní fotbalové kempy 2013 – ZHODNOCENÍ

Letošní fotbalové kempy Grandsport pod záštitou PFS byly velmi úspěšné. Během pěti týdnů se kempů zúčastnilo 115 mladých nadějí ve věku od 6 do 14 let.

Kluci byli vždy rozdělení do malých skupinek, aby trénink byl co nejvíce efektivní. Rozdělení bylo provedeno během prvního dne dle věku a momentální výkonnosti a potřeb na kterých kluci potřebovali zapracovat.

Trénovali jsme techniku vedení a zpracování míče, obcházení soupeře. Kluci se zdokonalovali ve svojí obratnosti a koordinaci pohybů. Tréninky byly vedeny zábavnou a soutěživou formou.

Mimo trénink jsme si užili hodně mimofotbalové zábavy. Hráči se vyblbli na vodní skluzavce, v bazénku na trampolíně. Také na louce, kde jsme hráli pohybové hry všeho druhu. Každý kemp soutěžili kluci mezi sebou v táborové hře o body. Za jednotlivé větší či menší úspěchy byli vždy odměněni. Každý pátek po miniturnaji, následovalo vyhlášení a zhodnocení celého týdne s dětmi. V případě zájmu rodičů následovaly individuální pohovory s trenéry o jejich ratolestech a jejich silných a slabých stránkách.

Během těch pěti týdnů se na kempech představili tito trenéři: Lukáš Mráz, Jiří Janeček, Pavel Foltýn, Michal Novák, Matěj Bílý, Pavel Javorský, Zdeněk Štípek a Zdeněk Srba.

Příští rok se kempy uskuteční již po šesté a už nyní Vám mohu prozradit, že chystáme jeden kemp pouze pro žákovské kategorie. Tento kemp proběhne začátkem prázdnin. Více informací se zde můžete dočíst během listopadu.

Fotky z letošních kempů můžete nalézt zde nebo na:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153197356625214.1073741831.338426185213&type=3